Office Orjinal Ürün Bildirimi’ne hazır mısınız?

Office Orijinal Ürün Bildirimi’ne hazır mısınız?

 

29 Nisan 2008’de Office Orijinal Ürün Avantajı (Office Genuine Advantage-OGA) Bildirimi uygulaması hayata geçiriyor. OGA Bildirimi, bilgisayarlarınızda yüklü Microsoft Office yazılımının orijinal ve uygun biçimde lisanslanmış olduğunu doğrulamanızı sağlar.

 

Orijinal olmayan Office yazılımı kullananlar için OGA Bildirimi’ni yükledikten sonra aşağıdaki süreç işleyecektir:

 

1-14 gün arası:

Office uygulamaları her başlatıldıklarında bir mesaj görüntülenir. Mesajda “Bu bilgisayardaki Microsoft Office kopyası orijinal değildir” bilgisi yer almaktadır. Office uygulamaları açık kaldıkça bu mesaj periyodik olarak görüntülenmeye devam eder. “Daha Fazlasını Öğrenin” düğmesine tıklandığında ise kullanıcı OGA Web sitesine yönlendirilir. “Daha Sonra Anımsat” düğmesine tıklandığı zaman mesajın görüntülendiği iletişim kutusu kapanır.

 

15-30 gün arası:

İletişim kutusunda daha güçlü bir mesaj görüntülenir ve Office uygulamalarının başlatıldığı her seferde ortaya çıkarken programların açık kaldığı süre boyunca da periyodik olarak açılmaya devam eder. “Daha Fazlasını Öğrenin” düğmesine tıklandığında ise kullanıcı OGA Web sitesine yönlendirilir. “Daha Sonra Anımsat” düğmesine tıklandığı zaman mesajın görüntülendiği iletişim kutusu kapanır.

 

30 Günün sonrasında:

Office uygulamaları “Microsoft Office’in bu kopyası orijinal değil.” mesajı ile damgalanacaktır. Bu damga kullanıcının çalışmasını veya dokümanlarını yazdırmasını ve göndermesini etkilemeyecek; ancak yazılım doğrulama sorununu çözümlemenin gerekli olduğunu sürekli olarak hatırlatacaktır.

 

Sizde bu mesajlarla karşılaşmamak, prestij ve verimlilik kaybı yaşamamak için yazılım envanterinizi gözden geçirin.

Orijinal olmayan Microsoft Office yazılımı kullanıyorsanız ve beşten fazla lisansa ihtiyacınız varsa OGA Bildirimi sürecisince geçerli olan “Office Get Genuine Offer” fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Office Get Genuine Offer*: Microsoft Office doğrulamasını geçemeyen ve orijinal Office’e sahip olmayan işletmeler OGA Bildirimi uygulaması çerçevesinde Microsoft Office Small Business 2007’e çok özel fiyatlar ile sahip olabilirler.

Office Small Business 2007 Get Genuine Offer: $271 + kdv

* 10 Nisan 2008 – 30 Haziran 2008 tarihlerinde geçerli bu tekliften uygulama süresince her kurum en çok 50 adet Microsoft Office Small Business 2007 lisansı için faydalanabilir. Bu teklif yalnızca Open Lisanslama modelinde geçerlidir.

Office Small Business 2007, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Business Contact Manager ürünlerini içerir.

 

 

Office Orijinal Ürün Bildirimi ve Office Get Genuine Offer fırsatı hakkında daha çok bilgi almak için Piramit Bilgisayar ile temasa geçebilirsiniz.