Neden Windows 7’yi seçmelisiniz?

Windows 7‘yi, büyük ve küçük yüzlerce geliştirmeyi kapsayacak şekilde müşteri geri bildirimlerine dayanarak tasarladık. Windows 7, programlar arasında geçiş yapmaktan TV kaydetmeye kadar, kişisel bilgisayarınızın kullanımını ve dış dünyayla bağlantı kurmasını basitleştirir.

Günlük görevleri basitleştirir

Windows 7 temel özellikleri hiç olmadığı kadar kolay hale getirir. Ev Grubu sayesinde, evinizdeki Windows 7 çalıştıran diğer kişisel bilgisayarlarla müzik, belge, yazıcı ve diğer her şeyi paylaşmak çok basittir. Windows Arama sizi dosyalarınızı bulmak için klasörler ve alt klasörlere tek tek göz atma zahmetinden kurtarır. Daha iyi görev çubuğu önizlemeleri, açık pencerelerin harika bir görünümünü sağlar ve Sıçrama Listeleri tek bir sağ tıklatmayla size son kullanılan dosyaları gösterilir.

Görev çubuğu önizlemesi

İstediğiniz şekilde çalışır

Kişisel bilgisayarınız ne kadar çok ilgi çekici özelliğe sahip olursa olsun, beklediğiniz gibi sorunsuz çalışmıyorsa bunların bir önemi yoktur. Bu nedenle, Windows 7‘yi kişisel bilgisayarınızın daha hızlı bir şekilde uyku moduna geçmesine ve bu moddan çıkmasına yardımcı olacak şekilde tasarladık. Windows 764 bit çalışma ve çok çekirdekli işlemciler gibi kişisel bilgisayar donanımındaki en son gelişmeleri destekler; ayrıca geliştirilmiş bellek kullanımı, donanımınızın tam performans potansiyeline ulaşmasına yardımcı olur.

64 bit çalışma

Yeni olanaklar sağlar

Bu derece basit ve hızlı bir kişisel bilgisayarda birkaç yeni ve kullanışlı özellik harika olurdu. İşte yeni özellikler: Evden, işyerinden veya bir kafeden birkaç tıklatmayla ağlara bağlanabilecek; Windows Dokunma (ve doğru donanım) sayesinde, dosyalar arasında gezinmek, resimlerle çalışmak ve hatta “boyama yapmak” için çok yakında parmaklarınızı kullanabileceksiniz.

Windows Dokunma