Exchange 2007 Son Destek Tarihi için Geri Sayım Başladı!

8 Mart 2007 yılında aramıza katılan Exchange Server 2007 için artık yolun sonuna az bir zaman kaldı. Exchange Server 2007’nin standart desteği 10 Nisan 2012’de sonlanmıştı. Ancak ek sunulan genişletilmiş destek süresi de 11 Nisan 2017’de tamamlanacak. Bu tarihten sonra yeni güvenlik güncelleştirmeleri, güvenlikle ilgili olmayan düzeltmeler, ücretsiz veya ücret karşılığında destekli yardım seçenekleri ya da çevrimiçi teknik içerik güncelleştirmeleri sağlanamayacak. Bunlara ek olarak Outlook 2016 kullanıcıları da, Exchange Server 2007 ile çalışma opsiyonuna sahip olamayacaklar.

İşinizi riske atmayın!

Kurumlarda en temel alt yapı ürünlerinden biri olan Exchange Server için zaman kaybetmeden aksiyon almanız şirketinizin daha güvenli ve istikrarlı bir e-posta alt yapısına kavuşması açısından önemli bir karar olacaktır.

Geçiş için fayda/maliyet analizi yapıldığında, Türkiye’de birçok kurum gibi siz de e-posta altyapınızı Office 365’e güncelleyerek 50 GB kapasiteli e-posta ve sınırsız arşiv hizmetini çok daha ekonomik ve ölçeklenebilir modelde alabilirsiniz. Böylece yedekleme, anti virüs, anti spam, barındırma, bilgisayar gücü, disk kapasitesi, sertifika, güncelleme ve benzeri maliyetleri azaltmış olursunuz.
Office 365 için Sınırlı Süreli Teklif!

Genişletilmiş desteği de sona erecek olan Exchange Server 2007 altyapınızı 30 Haziran 2016 tarihine kadar Office 365’e güncellediğiniz takdirde Microsoft olarak Office 365 e-posta planlama ve geçiş sürecinizde size destek oluyoruz*.

Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilciniz ya da iş ortağınız ile iletişime geçiniz.
*E-posta geçiş hizmeti, Microsoft Fasttrack tarafından en az 50 kullanıcı için uygun Office 365 planı satın alındığında sağlanmaktadır.