Discovery export credential keeps popping up

Exchange organizasyonunuz içerisinde bir arama yapıp daha sonra bu arama sonucunun pst olarak download etmek istediğiniz zaman aşağıdaki gibi bir şifre ekranı ile karşılaşabilirsiniz;

Böyle bir sorun yaşıyorsanız önerilerimiz aşağıdaki gibidir;

Kimlik Bilgileri Yöneticisine yanlış Windows kimlik bilgileri kaydedilmiş olabilir. Lütfen tüm kimlik bilgilerinizi silin ve bu sorunu kontrol etmek için tekrar oturum açın.

Bu sorunu kontrol etmek için Edge veya en son Internet Explorer’da InPrivate gözatma oturumunu kullanmayı denediniz mi?

Internet Explorer, *.outlook.com, *.office365.com, *.sharepoint.com ve *.onmicrosoft.com’da yerel intranet bölgesi ayarlarının doğru şekilde yapıldığından emin olun. Bkz. eDiscovery arama sonuçlarını bir PST dosyasına dışa aktarma

https://docs.microsoft.com/en-us/exchange/security-and-compliance/in-place-ediscovery/export-search-results

Lütfen farklı bir Global yönetici hesabı kullanarak bu sorunu kontrol etmeye çalışın ve yeniden üretilip üretilemeyeceğini belirleyin.

Ayrıca, belirli bir istemci tarafı sorunu olup olmadığını görmek için lütfen farklı bir bilgisayar (örneğin, herhangi bir sorunlu olmayan kullanıcının bilgisayarı) kullanarak bu sorunu gidermeye çalışın.

Hesabınız için çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ayarladınız mı? Öyleyse, lütfen bu sorunu kontrol etmek için uygulama şifresi oluşturun.