Yasak Sitelere Giriş – youtube giriş – dns numaraları – proxy – Youtube için DNS – Açılmayan siteler için DNS numaraları

Yasaklı Sitelere Giriş
Yasaklanmış olan sitelere girimek mümkün. Nasıl mı?

  1. DNS Değiştirerek Giriş : Yapmamız gereken ağ bağlantı özelliklerinden TCP/IP ye girerek DNS kısmına 1nci DNS : 208.67.222.220  2nciDNS: 208.67.222.222 yazabilirsiniz
  2. Firefox Yardımıyla : Proxy4free sitesinde yer alan proxylerden herhangi bir tanesini kopyalayın; Firefox’u açın; Araçlar – Seçenekler – Gelişmiş –  Ağ – Ayarlar yolunu izleyin. IP adresini ve portu buraya yapıştırın.
  3. Proxy Siteleri Üzerinden : Burada listesi bulunan Proxy sitelerinden herhangi birini açın. Girmek istediğiniz sitenin adresini gerkli kısma yazın.
  4. UltraSurf ile : UltraSurf 8.9′u sisteminize kurmanıza gerek yoktur, yazılımın exe sini çalıştırmanız yeterlidir.EXE yi çalıştırmanızın ardından Windows saatinin hemen üzerinde bir kilit işaretiyle  yerini alır. Yazılım içerisinde herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok, girilen herhangi bir sitede bu araç sayesinde sorunsuz sörf yapabiliyorsunuz.UltraSurf’un dezavantajı sadece Internet Explorer altında çalışıyor olması.
  5. TreeWalk DNS ile : Buradan temin edeceğiniz yazılım ile güncel DNS ler kullanarak sitelere sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.