TBD Kayseri – TeknikVizyon Etkinliği – 9 Kasım 2023

Geçtiğimiz hafta benim için yoğun bir hafta oldu, önce ITSTACK olarak müşteri etkinliğimizi Kıbrıs’ ta gerçekleştirdik, hemen devamındaki hafta içinde ise Çarşamba ve Perşembe günü Kayserideydim. Etkinlik günü yoğun olacağı için bir gün önce gidip dinlenmiş bir şekilde etkinliğe katılmaya karar verdim. Bir gün önce gelen sponsorumuz FixCloud ve Yılmaz, konuşmacı olarak Amerika’dan gelen Erdal abi, sevgili kardeşim Gökhan ve tabi ki ev sahibimiz Ömer hocam ile süper bir akşam yemeği yedik, ardından yarın için hazırdık.

Sabah ise bizi büyük bir süpriz bekliyordu. Evet çok kayıt olduğunu biliyorduk ancak Anadolu coğrafyasında bu tür büyük etkinlikler düzenlemek zordur ve merakla salon dolacak mı diye beklerken durum aşağıdaki gibiydi, özetle Kayseri hatta çevre illerden gelen değerli misafirlerimiz bizi yalnız bırakmamıştı.

Benzeri bir tohumu TBD Antalya ile atmış ve onlar ile de Turizm Teknoojileri günü etkinlikleri ile başladığımız bu yolda bu sene 8. düzenlendi. Ümit ediyorum ki TBD Kayseri ile de başladığımız bu yolda bu etkinliğinde nice 10. senelerini birlikte kutlarız (Evet emekli olmayı düşünmüyorum).

Geriye yediğimiz güzel yemeklerin damağımızdaki tadı, hoş sohbetlerin, misafirlerin muhabbetleri, tatlı yorgunluklar, gurur, mutluluk ve daha pek çok karmaşık duygu ile geri döndük. Başta sponsorlar olmak üzere, katılımıclara, emeği geçen herkese ve işin mimarlarından birisi olan Ömer hocama teşekkürler.

Not: Adam bizim için billdoard bile yaptırmış daha ne diyim :)