Office 365

Microsoft Office 365, zamandan ve paradan tasarruf etmenize ve değerli kaynakları boşa çıkarmanıza yardımcı olarak her ölçekteki işletmeler için bulut üretkenliği sağlar. Office 365; Exchange Online, SharePoint Online ve Lync Online gibi  en güvenilen e-posta, iletişim ve işbirliği yazılımlarımızın bulut sürümlerini tanıdık Office Professional Plus masaüstü paketimiz ile bir araya getirir. Üstelik sıkı güvenlik desteği ve yüzde 99,9 çalışır durumda kalma süresi, Hizmet Düzeyi Sözleşmesi garantisi vardır.

  • Office 365, çalışanların çeşitli yollardan bağlanmalarına yardımcı olur. Kullanıcılar, bulut hizmeti gücünün yanı sıra Microsoft Office’in tüm üretkenlik avantajlarına da sahip olurlar
  • Her yerden erişin*. Office 365 e-posta, belge, bağlantılar ve takvimlere her yerden erişim sağlar. Office 365 bulut tabanlı hizmetleri çalışanların her gün kullandıkları üretkenlik araçları ile birleştirir.
  • Office 365, Microsoft Office ve çalışanlarınızın kullanmakta olduğu diğer programlar ile sorunsuz bir şekilde çalışır.
  • Kurumsal düzeyde güvenlik ve güvenilirlik.
  • BT Denetimi ve verimlilik. Office Professional Plus paketinin yanı sıra Exchange Online, SharePoint Online ve Lync Online için de her zaman geçerli güncellemeleri kullanırsınız.
  • Kullanımı kolay yönetim konsolu sayesinde özelliklerin, ayarların ve kuruluş çapında dağıtımın kontrolü sizdedir.

* Mobil aygıtlardan erişim için WiFi özelliği gerekir veya erişim taşıyıcı ağın kullanılabilirliğine bağlıdır.