Webcast : W2K8 R2 ile Gelen Yenilikler(W7 ile birlikte Canlı Demo) Serhad MAKBULOĞLU – MCT


Merhaba arkadaşlar,


Bu hafta W2K8 R2 ile Gelen Yenilikleri konusunda konuşacağız. Uygulamalı olarak gerçekleşecek olan webcast için sunum ve zaman bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.


Webcast  (Çarşamba)


Konu                : W2K8 R2 ile Gelen Yenilikler
Konuşmacı         : Serhad MAKBULOĞLU -MCT
Başlama zamanı   : 02 Aralık 2009, Çarşamba,   10:00
Bitiş zamanı        : 02 Aralık 2009, Çarşamba,   11:00
Katılım Bağlantısı  : https://www.livemeeting.com/cc/microsoft/join?id=99BS9W&role=attend


Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.


 Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.