Webcast: SQL Server 2008 – Developer’lar için Gelen Yenilikler – Mesut ALADAĞ

Merhaba arkadaşlar,


Bu hafta konumuz “SQL Server 2008 – Developer’lar için Gelen Yenilikler “. Webcast için sunum ve zaman bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.


Webcast  (Çarşamba)


Konu                : SQL Server 2008 – Developer’lar için Gelen Yenilikler – Tamamen Uygulamalı 
Konuşmacı         : Mesut ALADAĞ
Başlama zamanı   : 07 Nisan 2010, Çarşamba,   21:00
Bitiş zamanı        : 07 Nisan 2010, Çarşamba,   22:00
Katılım Bağlantısı  : https://www.livemeeting.com/cc/microsoft/join?id=6S9DJP&role=attend


Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.


 


Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.