Virüsler ile Antikor UGS’nin Koruduğu Uygulamaları Bozanlara Ödül Veriyoruz!

Merhaba Arkadaşlar,


 Bizden bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Uzun yıllardan beri birçok üniversite ve firmanın üzerinde çalıştığı programların bağışıklanması mantığı ile çalışan güvenlik yazılımlarını biz Arf Teknoloji olarak tamamladık ve satışını yapmaktayız.


 


Yazdığımız her makalede de değindiğimiz gibi sistem kaynaklarını tüketmeden, güncelleme yapmadan, veritabanı kullanmadan korunmak mümkün. Teknik açıklamalardan sonra elbetteki bunun somut örneklerinide paylaşmamız gerekir. Bir kaç gün önce “hiçbir güvenlik yazılımına ihtiyaç duymadan kendi kendini virüslerden koruyan uygulamalar” konusunda açıklamalarımızı ve görüntülerimizi yayınladık. Şimdi ise sizlerle başka bir programımızı paylaşmak istiyoruz.


 


Antikor UGS; son kullanıcıyada hitap eden ürünümüz. İnternetten kısa bir araştırma yapmanız halinde gerek dünya bilişim devi firmaların gerek dünyanın sayılı üniversitelerinin üzerinde çalıştığı “bağışıklama” “immunization”  denilen sistemdir. Bu çalışmalar uzun zaman öncesinden başlatılmış ancak gelişen yazılım teknikleri, karmaşık ve nitelikli işlemcilerin kullanılmaya başlanması vb. sebepler yüzünden çalışmalar tamamlanamamıştır.


 


Arf Teknoloji olarak “Uygulama Bağışıklama” sistemini geliştirdik. Koruduğumuz uygulamalara virüs bulaşması halinde programın kendi kendini kurtarmasını ve virüsün uygulamaya zarar verememesini sağlayan Yeni Nesil Güvenlik Yazılımı olan Antikor UGS yi geliştirdik.


 


Geliştirdiğimiz Yeni Nesil Güvenlik teknolojisini tanıtmak ve vaat ettiğimiz şekilde; koruduğumuz uygulamaların virüsler tarafından bozulamayacağını göstermek amacı ile bir kampanya başlattık.


 


Antikor UGS Genel Sürümümüz ile korunan uygulamaları sanal ortamda dolaşan virüslerle yada kendi geliştirdiği virüslerle bozan arkadaşlarımıza para ödülü vermeye karar verdik. Bugüne kadar hiçbir güvenlik yazılımı firmasının yapmadığı/yapamadığı böyle bir kampanya ile işimizi nekadar ciddiye aldığımızı ve klasik yöntemlerin yerini bu ve benzer uygulamaların alacağını sizlere göstermek istiyoruz.


 


Kampanyamızda ödülümüz 500 TL dir. Sembolik olarak düşündüğümüz bu rakam kampanya şartlarını yerine getiren her arkadaşımıza takdim edilecektir. Antikor UGS ile ilgili her konuda çalışma ve bilgilendirme için websitemizde inceleme yapabilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.


 


Kampanya hakkında geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz https://www.antikorugs.com/p/news.php?readmore=8 


 


Antikor UGS tarzı yeni nesil güvenlik yazılımları konusunda fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız seviniriz.


Teşekkürler.