Technet Abonelikleri Kaldırılıyor!

clip_image002

 

Değerli Technet Abonemiz,

 

BT sektöründeki eğilimler ve iş dinamikleri değişirken Microsoft teknolojilerini öğrenmek, denemek ve kullanmak isteyen BT uzmanlarına Microsoft’un sunduğu servisler, hizmetler ve ürünler de değişime uğradı. Geçtiğimiz yıllarda kullanım alışkanlıklarında ödemeliden ücretsiz değerlendirme ve kaynaklara geçiş olduğuno gördüğümüz için Microsoft olarak Technet Aboneliğini kaldırma kararı aldık. Technet aboneliğinin satınlması da 31 Ağustos 2013 yılında tamamen biterecektir.

 

Aktif aboneliği olan müşterilerimiz abonelik dönemleri bitene kadar programdan faydalanmaya devam edebilirler.

 

BT Uzmanlarına sunduğumuz ücretsiz olanaklar:

Technet Evaluation Center: 30 – 180 gün ücretsiz olarak sunulan yazılım deneme seçeneği. Zengin değerlendirme seçenği yanında Technet Virtual Labs ile programı indirmeden değerlendirme imkanı

Microsoft Virtual Academy: Ücretsiz online eğitim sitesi, teknik uzmanların hazırladığı 15 adet Microsoft teknolojisi ile ilgili 200’den fazla eğitim içeriğine her hafta yenisi de ekleniyor.

Technet Forums:BT uzmanlarının teknik sorularını 7 gün 24 saat sorabildikleri ve cevaplarını topluluk üyelerinden alabildikleri ücretsiz online forumlar.

 

 

Eğer yukarıdaki seçenekler yeterli olmadıysa MSDN Aboneliği de sizlere yardımcı olabilir.

 

 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

Technet Abonelik Ekibi

 

 

 

TECHNET ABONELİK FAYDALARI

 

ALTERNATİF FAYDALAR

 

Microsoft Yazılım  Değerlendirme

 

·      TechNet Evaluation Center: 30 ile 180 gün ücretsiz değerlendirme yazılımı

 

·      TechNet Virtual Labs: 90 dakikada veya daha az sürede bitirilebilecek şekilde düzenlenmiş yazılım indirmeden ücretsiz online test imkanı,

 

·      MSDN Aboneliği: Abonelik süresince deneme sürümlerine ulaşabilmek imkanı

 

Microsoft

 

E-Öğrenme

 

·      Microsoft Virtual Academy: Uzmanların hazırladığı 15 Microsoft teknolojisi ile ilgili 200’den fazla ücretsiz teknik eğitimler.

 

TechNet Forumlarında öncelikli yardım

 

·      TechNet Forums: Teknik sorularınızı sorabileceğiniz ücretsiz forumlar

 

Professional Destek Çağrıları

 

·      TechNet Support: BT uzmanları için makaleler, forumlar ve Microsoft İş Ortaklarına yöneltme için kaynaklar

 

·      Microsoft Support: Nasıl yapılır makaleleri, tek tıkla teşhis ve onarım ve adım adım kendi kendine yardım talimatları

 

·      Microsoft Services: BT çözümlerini uygulamasında destek, iş ve IT stratejilerini örtüştürme, BT sistemleri için destek ve daha fazlası.