SANS Istanbul 2011

SANS Organizasyonu bu sene 12-17 Eylül 2011 tarihleri arasında Türkiye’de Konferans formatında ilk defa eğitim verecek. SANS Organizasyonu’nun en popüler eğitimlerinden biri olan “Security 560: Network Penetration Testing and Ethical Hacking” Eğitimi SANS’ın yurtdışından gelecek olan bir Eğitmeni tarafından verilecek olup eğitim İstanbul’da Point Hotel Barbaros’da gerçekleştirilecek.

Eğitim, içerik olarak “Reconnaissance” ile başlayıp “Scanning” , “Exploitation” ve “Password Attacks” şeklinde devam edip “Wireless Attacks” ve “Web Attacks” konularına değindikten sonra bütün anlatılanların bir CTF(Capture The Flag) uygulaması ile sonlandırılacağı bir eğitim olacak.
Eğitimin sonunda katılımcılar SANS’ın GPEN (GIAC Certified Penetration Tester) Sertifikası’nı almaya hazır hale gelebilecekler. Eğitim ile ilgili geniş bilgi alabilmek ve kayıt olmak için https://www.sans.org/istanbul-2011-cs/description.php?tid=1717 adresini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ibrahimsaruhan@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz.

https://www.sans.org/istanbul-2011-cs/description.php?tid=1717