MPN Uzmanlık Sınavı Paketleri

 

clip_image002

 

Microsoft İş Ortakları Ağı Uzmanlık Sınav Paketleri siz Microsoft İş Ortaklarına özel olarak uzmanlık gereksinimlerinizi olabildiğince kolay karşılamanız ve yetkinliklerinizi artırabilmeleriniz için tasarlanmıştır.

 

MPN Uzmanlık Sınavı Paketleri belirtilen sınavlarda % 40’a varan tasarruflar yapmanızı sağlar! Bu sınav paketlerini satın alarak kuruluşunuzda sınavı alması gereken kişilere sınav belgelerini dağıtabilirsiniz. Bu paketler 15 Mayıs 2012 tarihine kadar kullanılabilecek ve 31 Mayıs 2012’ye kadar sınava girmenizi sağlayacaktır.

 

Lütfen unutmayın:

MPN Uzmanlık Paketi teklifi 15 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerli olup yeni güncel sınav sürümleri için geçerlidir.

Tek Sınav teklifi sadece kayıt sırasında kullanılabilen Microsoft sınavları için geçerlidir. Akademik sınavlar geçerli değildir.

Size uygun MPN Yetkinlik Sınav Paketini seçin:

3’lü Paket (sadece Silver/Gold iş ortakları için) Bireysel kupon kodları ile toplam paket fiyatından % 30 tasarruf edin

5’li Paket (sadece Silver/Gold iş ortakları için)Bireysel kupon kodları ile toplam paket fiyatından % 35

tasarruf edin

8’li Paket (sadece Silver/Gold iş ortakları için)Bireysel kupon kodları ile toplam paket fiyatından % 40

tasarruf edin

20’li Paket (sadece Silver/Gold iş ortakları için)Bireysel kupon kodları ile toplam paket fiyatından %40 tasarruf edin

Tek Sınav (tüm iş ortakları için) Tekli sınav kuponu ile %15 tasarruf edin.

 

Şartlar ve Koşullar

Sınavlar 31 Mayıs 2012’ye kadar verilmelidir.

TEKLİF SADECE MİCROSOFT İŞ ORTAĞI AĞI DAHİLİ KULLANIM İÇİN GEÇERLİDİR. KUPONLAR YENİDEN SATILAMAZ, DEVREDİLEMEZ, DAĞITILAMAZ VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR AMAÇLA SATILAMAZ

Tekliften yararlanmaya hak kazanan Microsoft İş Ortakları, Tekli Sınav ve MPN Uzmanlık Sınavı Paketi kuponlarını sadece çalışanları ve danışmanları için satın alıp dağıtabilir.

100 sınav ve fazlası için sipariş veren iş ortaklarının yetkilendirmeden önce belirli Microsoft onayını alması gerekir. Bu iş ortaklarından sınav kuponlarını kullanacak dahili adayların bir listesini sunmaları istenebilir.

Yetkili Prometric Test Merkezi’nden alınan her bir kupon, tek bir Microsoft Sertifika sınavı için kullanılabilir.

MPN Uzmanlık Sınavı Paketine dahil olan her kupon, bir sınav hakkı için kullanılabilir. Sınavlar 31 Mayıs 2012 tarihinden

önce zamanlanmalı ve alınmalıdır. Tüm sınavlar Microsoft Sertifika Sınavına Yeniden Giriş kurallarına tabidir.

MPN Uzmanlık Paketi teklifi Microsoft Silver ve Gold uzmanlıklara geçmek isteyen yeni güncel sınav sürümleri için

geçerlidir.

Tekli Sınav teklifi sadece kayıt sırasında kullanılabilen ticari Microsoft sınavları için geçerlidir. Akademik sınavlar geçerli değildir.

Süresi dolan, çalınan veya kaybolan kuponların yerine yenisi verilmez. Kupon son kullanma tarihlerinin süresi hiçbir durumda uzatılamaz. Microsoft, Prometric ve APTC’ler kayıp ve çalıntı kuponlar veya kupon numaralarından sorumlu tutulamaz.

Kuponlar nakit veya kredi ile değiştirilemez ve hiçbir ürün için kullanılamaz.

Halihazırda alınmış olan sınavlar için kupon kullanılamaz. Kuponlar diğer kuponlar ve indirimler ile birleştirilemez. Kuponlar devredilemez ve üzerlerinde değişiklik yapıldığında geçersiz olur.

Kuponlar yeniden satışı kesinlikle yasaktır.

Tüm sınav kuponlar Yetkili Prometric Test Merkezi’nden (APTC) temin edilmelidir.

Sınav merkezinde bireylerden test merkezi yöneticisi tarafından kuponu kendileri için satın alan (çalışan kimlik kartı veya diğer kanıt) Microsoft İş Ortağı Ağı üyesi ile ilişkilerini veya burada çalıştıklarını gösteren bir kimlik göstermeleri istenebilir. Çalışan veya ilişki durumunun gösterilememesi sınavın yeniden zamanlanması ve / veya sınav kuponu hakkının

kaybedilmesi ile sonuçlanabilir.

Kupon için başvurmak ve sınav kaydı yaptırmak için sitesinden Prometric internet sitesini ziyaret edin. Microsoft Sertifika sınavına kayıt yaptırabilmek için makbuz numarasının sunulması zorunludur.

Devlete verilen hediyeler ve etik kanunları nedeniyle (ordu ve devlet eğitim kurumu çalışanları da dahil) devlet

çalışanlarının katılım hakkı yoktur.