Monitörler Artık Havada Duracak

Giderek görüntü kalitesi ve boyutu artan monitörler kullanıcılar için sorun olabiliyor. Bir firma bu sorunu ortadan kaldıracak ilginç bir ürün tasarladı.
Teknoloji firmaları son dönemlerde görüntü kalitesi konusunda iddialı ürünler ortaya koyuyor. Bu kaliteyle eş değer olarak da tüketiciler daha büyük monitör almayı tercih ediyorlar. Ancak büyük monitörlerin de kendilerine göre bazı sorunlar var. Evinizde yer kaplayan monitörler yüzünden çalışma masanız tamamen iptal bile olabilir.İki farklı ürün iki farklı özellik


Ergotron adlı firma bu sorunu çözecek bir ürün tasarladı. LCD monitörlerin duvara monte edilmesini sağlayan bu kol sayesinde tüketiciler bu cihazı istediği gibi kullanabiliyor. Firmanın LX serisindeki  64 CM‘e kadar uzayabilen kol 33 CM‘e kadarda yükselebiliyor. 


9.1 KG’a kadar ağırlık taşıyabilen bu kol ayrıca monde edilen monitörü sağa ve sola doğru 360 derece de döndürebiliyor. MX serisindeki ürünler ise, 13.6 kiloya kadar ağırlık kaldırabiliyor. Ürünün özel raylı sistem  sayesinde ise kolun yüksekliği daha rahat ayarlanabiliyor.


 www.shiftdelete.net