Microsoft Çözüm Zirvesi’ne Davetlisiniz

Güçlü Bir Ekonomi Ancak, Etkin Yönetilen Şirketlerin Varlığıyla Mümkündür

Günümüzün makro ekonomik koşullarına bakıldığında; etkinliğin ve verimliliğin, şirketlerin yönetiminde her zamankinden çok daha önemli yer tuttuğu görülecektir. Bu ekonomik şartlar içerisinde varlığını devam ettirmek isteyen şirketlerin, etkinlik ve verimlilik unsurlarını daha yakından tanımaları kaçınılmazdır.

Microsoft olarak biz de, dinamik bilişim vizyonumuzla ürettiğimiz ve geliştiğimiz farklı çözümlerimiz sayesinde; hem çalışanların, yaptıkları işlere yeni değerler katarak, performanslarını en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı oluyor, hem de şirketlerin daha etkin ve verimli hale gelmesini sağlıyoruz.

Özellikle büyük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak, 4-5 Kasım tarihlerinde, Swissotel’de gerçekleştireceğimiz “Microsoft Çözüm Zirvesi” etkinliğimizde; iş süreçlerinize katkı sağlayan, size çeviklik sunan, verilerinizi en iyi şekilde koruyan ve bilgiye erişiminizi kolaylaştıran bilgi teknolojileri altyapı ürünlerimizi size tanıtmayı ve işinize yönelik çözümlerimiz hakkında sizi bilgilendirmeyi diliyoruz.

Etkinliğimizin ilk gününde kurumsal kaynak planlaması, performans yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim süreçlerine değinecek; ikinci gününde ise, dinamik bilişim yolculuğunuzda yanınızda olacak birleşik iletişim, temel altyapı, uygulama, iş üretkenliği ve istemci çözümleri üzerinde duracağız. Konusunda uzman konuk konuşmacılarımız, bu konulardaki deneyim ve düşüncelerini sizlerle paylaşacaklar.

Bunlara ek olarak Hyper-V sunucu sanallaştırması ve genel sanallaştırma yaklaşımı, SQL Server 2008, Microsoft Dynamics AX 2009 ve Microsoft Dynamics NAV 5.0 ürünlerinin yeni sürümlerinin ve Masaüstü İşletim Sistemi uygulamalarının en güncel sürümlerini tanıtarak, bu konuları ayrıntılarıyla ele alacağız. Etkinlikte ayrıca, İş Zekası, Birleşik İletişim ve Kurumsal Performans Yönetimi çözümlerimizi de tanıtacağız.

Bu kapsamlı etkinliğimizde, sizi de aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Etkinlik gündemini incelemek, oturum bilgisi almak ve kayıt olmak için: www.microsoftcozumzirvesi.com