Forefront for OCS Kullanıma Hazır

Microsoft’un Forefront Güvenlik Ailesinin yeni ürünü Forefront for Office Communications Server artık Kullanıma hazırSmile Detaylı bilgiyi bu linkten öğrenebilirsiniz: https://www.microsoft.com/forefront/serversecurity/ocs/en/us/default.aspx Ama ben internetten okumak istemiyorum, ve nasıl birşey olduğunu dinlemek istiyorum derseniz, o zaman sizi Perşembe günkü OCS R2 lansmanına davet ediyoruz. Öğleden sonraki sunumlarımızdan biri de Forefront for OCS hakkında.

Microsoft Birlesik Iletisim Çözümleri:

Office Communications Server 2007 R2 Lansman Toplantisina Davetlisiniz!

Ofisinizdeki telesekretere birakilan mesajlarinizi aninda e-posta kutunuzda görebilmeyi, hatta dinleyebilmeyi ister miydiniz? Ya da acilen ulasmaniz gereken ve dünyanin herhangi bir yerinde bulunan bir is arkadasiniza, bilgisayarinizin bir tusuna dokunarak erisebilmeyi? Peki, kurumlar için özel olarak hazirlanmis ve tamamen güvenli olan bir iletisim çözümünü kullanarak, dünyanin farkli sehirlerindeki kisilerle sesli ve görüntülü konferans yapabilmeyi?

Microsoft Birlesik Iletisim Çözümleri yazilimin sihri ile iletisim araçlarinizi tek bir noktada birlestirerek iletisim maliyetlerinizi düsürmeyi amaçliyor. Iletisimde çigir açan bu yepyeni çözümlerin tanitim toplantisina siz de katilin, en yeni gelismeleri yakindan taniyin.

14:30 – 15:20

Birlesik Iletisim Çözümleri için Güvenlik Altyapisi
Selma Karaca,
Ürün Müdürü, Microsoft Türkiye

Bu bölümde iletisim altyapinizin güvenligini saglamak ve altyapinizi internete güvenle açmak için kullanabileceginiz Microsoft güvenlik araçlarini inceleyecegiz. Office Communications Server için özel olarak gelistiren Forefront for OCS ürünü hakkindaki ilk bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz.

Tarih

:

9 Nisan 2009 Persembe, 09:30 – 18:00

Yer

:

Microsoft Istanbul Ofisi
Levent Mahallesi, Aydin Sokak, No:7, Levent, 34340 Istanbul
Haritayi görmek için tiklayin

Kayit Olun!