Exchange Server 2016 Online Eğitim

Merhaba, bana özelden gelen çok fazla özel eğitim isteği için güzel bir çözüm buldum. Aslında özellikle İstanbul dışındaki değerli bilişim gönüllüleri İstanbul’da düzenlediğimiz eğitimlere katılamıyor olduklarından şikayet ediyorlardı ve online eğitim konusunda sürekli bir talep vardı. Aslında bu eğitimler tam online eğitimler değil ama bu video eğitim serisi normal bir webcast benzeri içeriğe de sahip değil. Hatta sınıf eğitimlerinden daha iyi, çünkü sınıf eğitimlerini iki gün 14 saat içerisinde tamamlamak gerekiyor bu nedenle bazı konular çok yeterince değinme şansım olmuyordu, burada ise her eğitime ortalama 75dk veya daha fazla süre ayırabiliyorum. Kesintisiz sadece konuya özel, gereksiz bilgi içermeyen 75dk, bir sınıf eğitiminde nerede ise 3 saate eşit oluyor. Özetle pek çok kişi için güzel bir alternatif olacağını düşünüyorum.

Şu anda iki bölüm yayında ve kayıt olan yani satın alan öğrencilerin verdiği notlar ile aslında ne kadar başarılı bir iş çıkardığımı görebiliyorum, bu nedenle ayrıca kendilerine teşekkür ediyorum.

Şu anda 3. Bölümün çekimlerine başladım, bu da sanırım bir haftaya kadar yayında. olur. Şimdiden size iyi bir eğitim diliyorum.

1.Bölüm

https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi/

2. Bölüm

https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi-bolum2/

3. Bölüm

Çok yakında

bu postu eğitimlerim yayınlandıkça güncelliyor olacağım. Sorularınız ve önerilerinizi udemy üzerinden bana gönderebilirsiniz.

görüşmek dileği ile