ENITSE Kurumsal BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi 17-18 Mayıs 2016


 

ENITSE Kurumsal BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi 17-18 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecektir. ENITSE kendi kategorisinde EMEA bölgesinin en önemli konferanslarından birisidir. BT Güvenliği, Network Güvenliği, Büyük Veri Güvenliği, Mobil Güvenlik, Bulut Güvenliği, BT Risk Yönetimi, Uygulama Güvenliği, Kimlik ve Erişim Yönetimi, Web Güvenliği, Son Kullanıcı Güvenliği, Sunucu Güvenliği, Veritabanı Güvenliği konferansın başlıca konu başlıklarındandır.

 

Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden konferansa yoğun katılım beklenmektedir. ENITSE 2016 Konferansı için sponsorluk ve ziyaretçi kaydı devam etmektedir. Erken kayıt sponsorluk fiyatı 22 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

ENITSE 2016 Konferans Programı konferans web sitesinde yayınlanmıştır. ENITSE Konferansı, konuşmacıların geçmiş tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir.  ENITSE Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.enitse.com