ÇözümPark’ ın başarısı bir kez daha tescillendi

ÇözümPark’ ın başarısı bir kez daha tescillendi. Sponsorlarımızdan GFI ın ÇözümPark Bilişim Portalı için göndermiş olduğu testimonial aşağıdaki gibidir ;

Cozumpark is a leading IT community portal in turkey and we have been working with them since 2009. We manage campaigns and organize other activities. So far results and feedbacks are superb.

Cozumpark’s staff are experienced and professional. For us experience and knowledge are the fundamentals of a good partnership. At this point, we are looking forward to work with them for many more years to come.

ÇözümPark Türkiyede ki Lider Bilişim Portalıdır ve Biz ÇözümPark ile 2009 yılından beri çalışıyoruz. Kampanya yönetimi ve değişik aktiviteler organize ediyoruz. Şu ana kadar sonuçlar ve kullanicilardan gelen tepki harika.

ÇözümPark Bilişim Portalındaki çalışanlar deneyimli ve profesyonel. Bizim için iyi bir ortaklığın temeli bilgi ve deneyimden gecer. Şu anda, ÇözümPark Bilişim Portalı ile önümüzdeki yıllarda da çalışmayı dör gözle bekliyoruz.

ÇözümPark ailesi olarak GFI çalışanlarına böylesine nazik bir tavsiye mektubu gönderdikleri için teşekkür ederiz.