ÇözümPark – Çözümsüz Sorunuz Kalmasın

Sayın Bilişim Gönüllüsü,

Sizi, Türk IT Dünyasının internet üzerindeki en büyük ağacının ilk tohumunu ekmeye davet ediyoruz.

Ektiğimiz tohumu, sizlerin değerli katkılarıyla büyütmeye, yeni çözüm noktanız olan ÇözümPark.com ile tertemiz bir sayfa açarak, daha emin adımlarla ve güçlü ekip ruhu ile devam edeceğiz.

 

Değerli katkılarınızla büyüyecek olan bu fidanın gölgesinden ve meyvesinden Türk IT Dünyasının yararlanmasına bir kez daha engel olmamak için, yeni yapılanmamızda herhangi bir firma ile ortaklık sürecine dâhil olmama kararı aldığımızı sizlere bildirmekten büyük mutluluk duyarız.


Yeni açılacak olan bu beyaz sayfada, Dünyanın en saygın kuruluşlarından olan Microsoft’u yanımızda görmenin haklı gururunu yaşayacağımızı da ifade etmek istiyoruz.

Microsoft Türkiye‘nin desteğini ve katkılarını, gerek sahip oldukları bilgi bankalarından faydalanarak, gerekse yapmayı planladığımız aktivilerde hep beraber göreceğiz. Microsoft Türkiye, sergilemiş olduğu bu yaklaşım ile ülkemizdeki Bilişim kitlesinin her zaman yanlarında olduklarını bir kez daha bizlere göstermiştir.

Microsoft Türkiye’ye, ülkemiz Bilişim Kahramanlarının gelişimine yönelik olan bu harekette vereceği destekten ötürü Teşekkür ederiz.

ÇözümPark.com şu andan itibaren sizlerin hizmetindedir.

Gelin, bu fidanın üzerine sizde bir damla olun.

Çözüme giden yolda buluşmak dileğiyle

Saygılarımızla, 

ÇözümPark.com