Chrome 4 hazır, İndirin!
Google, Chrome’un 4’ün final sürümünü indirilmeye sundu: ilk deneyenlerden olun.

Google, Chrome 4’ün final sürümünü resmi olarak indirilmeye sundu. Bu sürüm Chrome için önemli bir kilometre taşı anlamı taşıyor: Chrome, 4. sürümü ile birlikte resmi olarak eklenti desteğine kavuşmuş oldu. Ancak Google, eklenti yerine Uzantı terimini kullanmayı daha uygun görmüş.


Uzantılara ulaşmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz. Chrome’un ünlü İngiliz anahtarı simgesine tıklar ve Uzantılar satırını seçerseniz, yüklü eklentilerinizi görebilirsiniz.

Diğer yenilikler ve indirme bağlantısı burada…

Chrome 4 ile gelen diğer özelliklerin başında ise yeni yer imi senkronizasyonu geliyor. Bu özellik sayesinde, evinde ve işinde Google Chrome kullananlar, her bilgisayarda yer imlerini ayrı ayrı kaydetmek zorunda kalmayacak. Farklı bilgisayarlara kurulu Chrome’lar arası senkronizasyon çok kolay ve hızlı hale getirilmiş.


Chrome, 4. Sürüm ile birlikte HTML5 desteğine de kavuşmuş oluyor. Chrome 4’ü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Eğer eski sürümlerden birini kullanıyorsanız, Chrome otomatik güncelleme ile zaten güncellenecektir…


Download: Chrome 4.0.249.78


+26 Ocak 2010 Salı, 08:19

CHIP Online