Argentum™ Backup

Argentum™ Backup klasörlerinizi ve belgelerinizin kopyasını alan kolay kullanımlı, küçük bir yedekleme yazılımıdır. Böylece dosyalarınız yanlışlıkla silinmelere, yeni dosyaların üzerine yalmasına ve virüslere karşı korunur. Yedeklenenler Zip dosyası içinde depolanır, bu elle ya da otomatik oluşturulabilir (planlamada).

Yazılımın yedekleyebileceği yerler arasına Windows kayıt defteri, Windows masaüstü, Outlook klasörleri, e-posta iletileri ve kullandğınız anlık iletileşme prograımın veri tabanları da giriyor: ICQ, MSN, Yahoo!, AOL.

Özellikleri:

·  Güçlü kolay kullanım
Birçok diğer yedekleme yazılımı üreticisi yazılımlarının sadece kolay kullanımlı olduğunu söylerler; ama Argentum™ Backup yeni bir çeşit basitlik ve sezgisel arabirimle birlikte geliyor. Ek olarak, eğlenmek için programın hoş resimleri bulunuyor.

·  Uç noktada çabukluk, küçüklük ve güvenilirlik Argentum Backup, yazılımın boyutlarını küçülten ve çalışma verimini arttıran yeni C++ programlama tekniğiyle yazılmıştır. Bu sayede hem daha az bilgisayar kaynağı tüketiyor ve benzer diğer programlara göre daha iyi çalışıyor. Bunların getirisi olarak Argentum Backup sistemin arkaplanında sorunsuzca çalışabiliyor.

·  Kolayca Zip dosyaları oluşturur
Argentum™ Backup geniş kitlelerce kullanılan zip uzantısı kullanılır.

·  WinzZip 9 ile bütünleşen 256-bit AES şifreleme tekniği kullanabilme

·  Elle yapılan yedeklemelerde işleri kolaylaştıran sihirbaz

·  Otomaik yedeklemelerle belittiğiniz zamanda yedekleme yapma

·  Yedekleme sırasındaki bütün olayları kolay okunur HTML raporunda görme

·  Güçlü bilgisayarlarda bir kaç gigabayt dosyaları yedekleme imkânı bulunur.