Antikor UGS Kampanyası Hakkında Bilgilendirme

Merhaba Arkadaşlar,

 

Mart ayı başında başlattığımız Antikor UGS Genel Sürümümüz ile ilgili kampanyamız devam etmektedir. Antikor UGS Genel Sürümü ile korunan programları virüler ile bozan arkadaşlarımıza 500 TL ödül vereğimizi açıklamıştık. Kampanyamız beklediğimiz ilgiyi gördü ve birçok firma ve kuruluş Antikor UGS Genel Sürüm ile programlarının korunmasını sağlamaktadır. 

 

Önce size eleştirilerden bahsetmek istiyorum, en popüler eleştiri verilen ödülün az olması yönündedir. Bu rakamın sembolik bir rakam olduğunu söylemiştik. Burda vermek istediğimiz mesaj; farklı teknikler ilede bilgisayarınızdaki uygulamaları daha iyi ve tam olarak korunabileceğini belirtmektir.

 

Kampanya Ne Durumda? 

 

Kampanya şu anda devam etmekte ve Genel Sürümümüzü kullanan kullanıcılarımızdan kampanya konusunda bir geri dönüş olmadı. Yani aradan 10 gün geçmesine rağmen Antikor UGS Genel Sürümümüz ile korunan herhangi bir programa virüs bulaştırılamadı. Bu bizim için çok büyük bir gelişme çünkü bu derece dirençli bir yazılım geliştirdiğimiz için seviniyoruz. Hepimizin bildiği gibi açık mutlaka bulunur ama önemli olan bunu zorlaştrmaktır. Dolayısı ile kampanyamızın amacına ulaştığını düşünüyoruz.

https://www.antikorugs.com/p/news.php?readmore=8

 

İnceleme Yapan Arkadaşlarımız; 

 

Ücretsiz olarak dağıttığımız ve kampanya dahilinde olmayan Temel Sürümümüzü Zemana firmasından Erkan Arnaudov arkadaşımız inceledi ve bu sonucu kendi blog sayfasında yayınladı. https://blog.zemana.com/2010/03/antikor-ugs-research-part1.html  Bu çalışma konusunda bizde kendi raporumuzu ve teşekkür bilgilendirmemizi kendilerine sunduk ve websitemizden paylaştık. https://www.antikorugs.com/p/forum/viewthread.php?thread_id=27&pid=44#post_44  

 

Ücretsiz olan Antikor UGS Temel Sürümümüz üzerinde çalışma yapan başka arkadaşlarımızda var ve onların izni alındıktan sonra yaptıkları çalışmaları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

İnceleme yapan ve fikirlerini paylaşan her arkadaşımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Amacımız çok farklı teknikler ile güvenliğin üst seviyeye çıkarılmasına katkıda bulunmak ve bunu ispat etmek. Kampanyamız ay sonuna kadar devam etmektedir. Gelişmeleri sizlerle Çözüm Park Portalında paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

Arf Teknoloji

İskenderun/Hatay