5. Sinirbilim Öğrenci Kongresi

Sevgili Sinirbilim Gönüllüleri,

Yoğun çalışmalar sonucunda beklenen gün geldi. İstanbul Tıp Fakültesi Sinirbilim Kulübü olarak sizlere 5. Sinirbilim Öğrenci Kongre’mizin kayıtlarının açıldığını duyurmaktan mutluluk duyarız. Siz heyecanla gelin ve hayatınız boyu mutlulukla hatırlayacağınız iki gün geçirin diye tüm arkadaşlarımız büyük emeklerle çalıştılar. Şimdi size bu sene sizi neler beklediğini sunmaktan onur duyarız.

1) Bilimsel Program: Şu ana kadar dinlediğiniz tüm sinirbilim konuşmalarını unutun. Sizi sinirbilimin bambaşka boyutlarıyla tanıştırıyoruz. Alanında uzman ve tanınmış hocalarımızın eşsiz sunumlarıyla daha önce duymadığınız konuları dinliyoruz. Hem cumartesi hem pazar günü gerçekleşecek panellerimiz ile hocalarımızın konulara farklı yaklaşımlarıyla buluşuyoruz. Bunlardan sonra aktif katılım sağlayabileceğiniz workshoplar ile becerilerimizi geliştiriyoruz. İşte bilimsel programımız:
https://1drv.ms/x/s!AnUpwbAgL8EonRjCh79hBkN0r9xX

NOT: Konuşmacı hocalarımız ileri zamanlarda duyurulacaktır.

2) Sosyal Program: Yoğun fakat eğlenceli iki bilim gününün içinde birbirimizi tanıyabileceğimiz ve yeni dostluklar kurabileceğimiz sosyal programımız da sizin için hazır. Bu programda ne mi var? Cuma akşamı İstanbul turu ve ardından kültür konseri. Cumartesi akşamı genç müzik kulübümüzün eşsiz performansı eşliğinde ve İstanbul’un doyulmaz manzarası ile boğazda tekne gezintisi eşliğinde gala yemeğimiz.
NOT: Kültür konseri fakültemiz dekanlığı ile bağlantılı olduğundan değişme durumu vardır.

3) Konaklama: Siz misafirlerimizin konforunu düşünerek anlaştığımız Hotel Topkapı ile kongre mekanımıza sadece 10 dakika yürüyüşle ulaşabilmenizi sağlıyoruz

https://www.hoteltopkapi.com/

Bilimsel Program= Erken Kayıta Özel 45 TL (Son gün:15 Nisan)  55TL (Geç Kayıt)

Sosyal Program= 80 TL

Konaklama=65 TL (Gecelik)

Ödeme: AKBANK
Buket SEVER
IBAN: TR1400 0460 0558 8880 0005 2498

*Ödemelerin kayıttan sonra bir hafta içinde yapılması rica olunur.
*Program sonunda katılım belgesi verilecektir.

* Required

Kayıt için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZ83XSHON1hjJKFcFf4TBnwjG8aLnSRbjlZS3KOa5GGAefRQ/viewform