4×4 Çözüm Webcastine Davetlisiniz!

 


ÇözümPark Bilişim Portalı olarak bir ilke daha imza atıyor ve yapılmayanı yapmaya devam ediyoruz. Evet sizlerinde bildiği gibi düzenli olarak her çarşamba webcastler veriyor ve bunların aksamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bizler istiyoruz ki yaptığımız her işin daha iyisini sizlere sunalım. Bu düşünce ile Webcast konusunu geliştirdik ve sizlere Çözüm Webcastlerini hazırladık . Çözüm Webcastleri  nedir derseniz ? Size kadromuzda bulunan MVP’ lerin bilgi birikimlerini sunuyoruz.  Sizler soruyorsunuz bizler cevaplıyoruz.  Çözüm Webcastlerinin ilki olan 4×4 Çözüm Webcastimiz Portalımızın MVP’ lerinden Hakan UZUNER, Halil ÖZTÜRKCİ, Mesut ALADAĞ ve Mümin ÇİÇEK’ in katılımı ile 20 Kasım Cuma günü 15:00 da gerçekleştirilecek. Windows Server 2008 , Exchange Server 2010 , Forefront ve Microsoft Kurumsal Güvenlik Ürünleri üzerine sizlerin soracağı soruları MVP’  lerimiz yanıtlayacaktır. Tamamen sizlerin sorularına ayrılmış olan 4×4 Çözüm Webcastimiz’ de görüşmek dileği ile.


 


4 Ürün x 4 MVP = 4×4


Webcast  (Cuma)


Konu                : 4×4 Çözüm Webcasti ; Siz sorun biz cevap verelim
Konuşmacı         : Hakan UZUNER,Halil ÖZTÜRKCİ,Mesut ALADAĞ,Mumin ÇİÇEK,Serkan UZUNER
Başlama zamanı   : 20 Kasım 2009, Cuma,   15:00
Bitiş zamanı        : 20 Kasım 2009, Cuma,   16:00
Katılım Bağlantısı  : https://www.livemeeting.com/cc/microsoft/join?id=J37S22&role=attend


Bilgi:


Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.


Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir).


Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.


Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur.