14-15 Kasım 2017 IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

14-15 Kasım 2017 IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi (www.ifinsec.com) tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. IFINSEC, finans sektörü için BT Güvenlik teknolojileri ve çözümlerine odaklanmış olan global ve niş bir konferanstır. BT Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Network Güvenliği, Büyük Veri Güvenliği, Mobil Güvenlik, Uygulama Güvenliği, Web Güvenliği, Kimlik ve Erişim Yönetimi, Son Kullanıcı Güvenliği, Veritabanı Güvenliği, Bulut Güvenliği ve BT Risk Yönetimi konferansın ana konu başlıklarıdır.

 

IFINSEC Konferansı, kendi kategorisinde EMEA bölgesindeki en önemli konferanslardan birisidir. IFINSEC 2017 Konferansı’na yoğun katılım beklenmektedir. IFINSEC Konferansı çözüm sağlayıcı firmaların çözümlerinin tanıtılması, marka yönetimi ve marka bilinirliği açısından çok iyi bir platform sunmaktadır. IFINSEC 2017 Konferansı için sponsorluk kaydı devam etmektedir.

IFINSEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir.

 

(ISC)² (www.isc2.org), OASIS (www.oasis-open.org) ve CISO Platform (www.cisoplatform.com) gibi dünyaca bilinen kuruluşlar IFINSEC Konferansı’nın Destekleyen Kuruluşlarıdır.

 

IFINSEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ifinsec.com