magnify
Home Haber Webcast: Hyper-V v2 En İyi Uygulama Yöntemleri ve Performans Optimizasyonu – Serhat AKINCI
formats

Webcast: Hyper-V v2 En İyi Uygulama Yöntemleri ve Performans Optimizasyonu – Serhat AKINCI

Tarih 10 Ocak 2010 yazar içinde Haber

Merhaba arkadaşlar,


Bu hafta Hyper-V v2 için En İyi Uygulama Yöntemleri ve Performans Optimizasyonu üzerine konuşacağız. Webcast için sunum ve zaman bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.


Webcast  (Çarşamba)


Konu                : Hyper-V v2 için En İyi Uygulama Yöntemleri ve Performans Optimizasyonu
Konuşmacı         : Serhat AKINCI
Başlama zamanı   : 27 Ocak 2010, Çarşamba,   21:00
Bitiş zamanı        : 27 Ocak 2010, Çarşamba,   22:00
Katılım Bağlantısı  : https://www.livemeeting.com/cc/microsoft/join?id=GJPH29&role=attend


Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.


 


Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Webcast: Hyper-V v2 En İyi Uygulama Yöntemleri ve Performans Optimizasyonu – Serhat AKINCI için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit