magnify
Home Udemy Udemy Exchange Server 2016 Eğitimlerim için Yeni İndirim Kodları ve Udemy Eğitimlerim Hakkında Sık Sorduğunuz Soruların Cevapları
formats

Udemy Exchange Server 2016 Eğitimlerim için Yeni İndirim Kodları ve Udemy Eğitimlerim Hakkında Sık Sorduğunuz Soruların Cevapları

Tarih 22 Nisan 2018 yazar içinde Udemy

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum, hazırlamış olduğum ilk 100 indirim kodu tüm Exchange eğitim bölümlerim için bitmiş ve bunu fark etmemişim. Bu kodu ile satın alma yapmaya çalışan değerli meslektaşlarım bana haber verince bende hızlıca yeni kodlar ürettim ama bu sefer 999 adet 🙂 Yani sanırım uzun bir süre sorun yaşamadan %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yeri gelmişken bir bilgi daha paylaşmak istiyorum, yine pek çok meslektaşım soruyor, “hocam senin eğitimler neden kampanyalara dahil olmuyor?” Arkadaşlar ben eğitimleri hazırlarken mevcut sınıf eğitimlerime göre 1-1 olarak hazırladığım için aslında online eğitim’ e özel kısa özet değil tam tersi 5 günlük kurumsal bir eğitim alıyor gibi tecrübe yaşamanızı istiyorum. Durum böyle olunca da aslında gerçekten bu eğitime değer veren ve ihtiyacı olan insanların almasını istiyorum. Aksi halde zaten kampanyada olsa bu eğitimler çok yüksek satış rakamları nedeni ile maddi olarak daha çok kazanım sağlamış olurdum ama benim amacım bu eğitimi gerçekten isteyen ve aldıktan sonra hakkını verecek bir öğrenci kitlesi oluşturmak. Şu ana kadar bunu yaptığıma inanıyorum çünkü eğitimlerimi alan öğrenciler ile udemy üzerinden görüşüyoruz ve gerçekten çok büyük kurumlardaki çok değerli arkadaşlar olduğunu anlıyorum.

Bu politikam devam edecek mi? Evet temel bir eğitim olan Active Directory eğitimi dışındaki mevcut veya bundan sonra hazırlayacağım hiç bir eğitim promosyonlara dahil olmayacaktır sadece benim ürettiğim %50 indirim kuponları geçerli olacaktır.

Bir sonraki udemy eğitimim hangisi olacaktır? GPO eğitimi hazırlıyorum ama tabi çok yönlü olacak malum 16 yıllık tecrübe ile sektördeki tüm insanlara dokunacak bir içerik hazırlamaya çalışıyorum ama bu da tabi zaman alıyor.

Neden Bulut eğitimleri hazırlamıyorsunuz? Aslında böyle bir kararım yok ancak udemy eğitimi çekmek inanın çok zahmetli bir iş. Örnek GPO eğitimi 6 aydır çekeceğim diyorum ama bir türlü o saf yani başka hiç bir etken olmayan zamanı bulamıyorum. Emeği çok olan bir eğitim olduğu için insan kalıcı olmasını istiyor, bulut tarafındaki sorun bu gün çekeceğim bir eğitimin 6 ay sonra geçerliliği olmayabiliyor çünkü bulut çok hızlı değişiyor. Ondan bu kadar emek verdiğim bir şeyin kısa bir süre sonra işlevsiz olmasını istemediğim için kısa vadede düşünmüyorum ama iş yaşamımdaki yoğunluk bir parça sakinler ise belki çok oturmuş bazı servisleri anlatmaya başlayabilirim.

Eğitimlerimi indirimli olarak almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;

Microsoft Exchange Server 2016 Eğitimi – Bölüm 1
https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi/?couponCode=E2016-1-3799
Microsoft Exchange Server 2016 Eğitimi – Bölüm 2
https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi-bolum2/?couponCode=E2016-2-3799
Microsoft Exchange Server 2016 Eğitimi – Bölüm 3
https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi-bolum3/?couponCode=E2016-3-3799
Microsoft Exchange Server 2016 Eğitimi – Bölüm 4
https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi-bolum4/?couponCode=E2016-4-3799
Microsoft Exchange Server 2016 Eğitimi – Bölüm 5
https://www.udemy.com/exchange-server-2016-egitimi-bolum-5/?couponCode=E2016-5-4999

Microsoft IIS Egitimi – Bölüm1
https://www.udemy.com/microsoft-iis-egitimi-bolum1/?couponCode=ELLIINDI
Microsoft IIS Egitimi – Bölüm2
https://www.udemy.com/microsoft-iis-egitimi-bolum2/?couponCode=ELLIINDI
Microsoft IIS Egitimi – Bölüm3
https://www.udemy.com/microsoft-iis-egitimi-bolum3/?couponCode=ELLIINDI

Microsoft Active Directory ve DNS Eğitimi – Bölüm1 Giriş
https://www.udemy.com/microsoft-active-directory-ve-dns-egitimi-bolum1-giris/learn/v4/overview

 

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Udemy Exchange Server 2016 Eğitimlerim için Yeni İndirim Kodları ve Udemy Eğitimlerim Hakkında Sık Sorduğunuz Soruların Cevapları için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit