Etiket arşivi: 2014 Dünya Kupası Fikstür

2014 Dünya Kupası Fikstür

2014 DÜNYA KUPASI FİKSTÜRÜ
Tarih TSİ Maç Kategori Kanal  
12 Haziran 2014 Perşembe 23:00 Brezilya-Hırvatistan A TRT1 grup
13 Haziran 2014 Cuma 19:00 Meksika-Kamerun A TRT1 grup
13 Haziran 2014 Cuma 22:00 İspanya-Hollanda B TRT1 grup
14 Haziran 2014 Cumartesi 01:00 Şili-Avustralya B TRT1 grup
14 Haziran 2014 Cumartesi 19:00 Kolombiya-Yunanistan C TRT1 grup
14 Haziran 2014 Cumartesi 22:00 Uruguay-Kosta Rika D TRT1 grup
15 Haziran 2014 Pazar 01:00 İngiltere-İtalya D TRT1 grup
15 Haziran 2014 Pazar 04:00 Fildişi-Japonya C TRT1 grup
15 Haziran 2014 Pazar 19:00 İsviçre-Ekvator E TRT1 grup
15 Haziran 2014 Pazar 22:00 Fransa-Honduras E TRT1 grup
16 Haziran 2014 Pazartesi 01:00 Arjantin-Bosna F TRT1 grup
16 Haziran 2014 Pazartesi 19:00 Almanya-Portekiz G TRT1 grup
16 Haziran 2014 Pazartesi 22:00 İran-Nijerya F TRT1 grup
17 Haziran 2014 Salı 01:00 Gana-ABD G TRT1 grup
17 Haziran 2014 Salı 19:00 Belçika-Cezayir H TRT1 grup
17 Haziran 2014 Salı 22:00 Brezilya-Meksika A TRT1 grup
18 Haziran 2014 Çarşamba 01:00 Rusya-Kore H TRT1 grup
18 Haziran 2014 Çarşamba 19:00 Avustralya-Hollanda B TRT1 grup
18 Haziran 2014 Çarşamba 22:00 İspanya-Şili B TRT1 grup
19 Haziran 2014 Perşembe 01:00 Kamerun-Hırvatistan A TRT1 grup
19 Haziran 2014 Perşembe 19:00 Kolombiya-Fildişi C TRT1 grup
19 Haziran 2014 Perşembe 22:00 Uruguay-İngiltere D TRT1 grup
20 Haziran 2014 Cuma 01:00 Japonya-Yunanistan C TRT1 grup
20 Haziran 2014 Cuma 19:00 İtalya-Kosta Rika D TRT1 grup
20 Haziran 2014 Cuma 22:00 İsviçre-Fransa E TRT1 grup
21 Haziran 2014 Cumartesi 01:00 Honduras-Ekvator E TRT1 grup
21 Haziran 2014 Cumartesi 19:00 Arjantin-İran F TRT1 grup
21 Haziran 2014 Cumartesi 22:00 Almanya-Gana G TRT1 grup
22 Haziran 2014 Pazar 01:00 Nijerya-Bosna F TRT1 grup
22 Haziran 2014 Pazar 19:00 Belçika-Rusya H TRT1 grup
22 Haziran 2014 Pazar 22:00 Kore-Cezayir H TRT1 grup
23 Haziran 2014 Pazartesi 01:00 ABD-Portekiz G TRT1 grup
23 Haziran 2014 Pazartesi 19:00 Avustralya-İspanya B TRT1 grup
23 Haziran 2014 Pazartesi 19:00 Hollanda-Şili B TRT SPOR grup
23 Haziran 2014 Pazartesi 23:00 Kamerun-Brezilya A TRT1 grup
23 Haziran 2014 Pazartesi 23:00 Hırvatistan-Meksika A TRT SPOR grup
24 Haziran 2014 Salı 19:00 İtalya-Uruguay D TRT1 grup
24 Haziran 2014 Salı 19:00 İngiltere-Kosta Rika D TRT SPOR grup
24 Haziran 2014 Salı 23:00 Japonya-Kolombiya C TRT1 grup
24 Haziran 2014 Salı 23:00 Yunanistan-Fildişi C TRT SPOR grup
25 Haziran 2014 Çarşamba 19:00 Nijerya-Arjantin F TRT1 grup
25 Haziran 2014 Çarşamba 19:00 Bosna-İran F TRT SPOR grup
25 Haziran 2014 Çarşamba 23:00 Honduras-İsviçre E TRT SPOR grup
25 Haziran 2014 Çarşamba 23:00 Ekvator-Fransa E TRT1 grup
26 Haziran 2014 Perşembe 19:00 ABD-Almanya G TRT1 grup
26 Haziran 2014 Perşembe 19:00 Portekiz-Gana G TRT SPOR grup
26 Haziran 2014 Perşembe 23:00 Kore-Belçika H TRT SPOR grup
26 Haziran 2014 Perşembe 23:00 Cezayir-Rusya H TRT1 grup
28 Haziran 2014 Cumartesi 19:00 A1-B2 16 TRT SPOR eleme
28 Haziran 2014 Cumartesi 23:00 C1-D2 16 TRT1 eleme
29 Haziran 2014 Pazar 19:00 B1-A2 16 TRT SPOR eleme
29 Haziran 2014 Pazar 23:00 D1-C2 16 TRT1 eleme
30 Haziran 2014 Pazartesi 19:00 E1-F2 16 TRT SPOR eleme
30 Haziran 2014 Pazartesi 23:00 G1-H2 16 TRT1 eleme
01 Temmuz 2014 Salı 19:00 F1-E2 16 TRT SPOR eleme
01 Temmuz 2014 Salı 23:00 H1-G2 16 TRT1 eleme
04 Temmuz 2014 Cuma 19:00 Maç2 ÇF TRT SPOR çeyrekfinal
04 Temmuz 2014 Cuma 23:00 Maç1 ÇF TRT1 çeyrekfinal
05 Temmuz 2014 Cumartesi 19:00 Maç4 ÇF TRT SPOR çeyrekfinal
05 Temmuz 2014 Cumartesi 23:00 Maç3 ÇF TRT1 çeyrekfinal
08 Temmuz 2014 Salı 23:00 Maç1 YF TRT1 yarı final
09 Temmuz 2014 Çarşamba 23:00 Maç2 YF TRT1 yarı final
12 Temmuz 2014 Cumartesi 23:00 Maç1 3.lük TRT SPOR üçüncülük
13 Temmuz 2014 Pazar 22:00 FINAL FINAL TRT1 final