magnify
Home Skype for Business Skype For Business Toplantı Yayını
formats

Skype For Business Toplantı Yayını

Skype for business’ın yeni özelliklerinden skype toplantı yayını (meeting broadcast) ile 10.000 katılımcının katılabileceği toplantılar organize edebilirsiniz. Bu sayede çevrimiçi ortamda 10.000 kişiye kadar büyük bir kitlenin katılabileceği toplantılar oluşturabilir ve bunları yayınlayabilirsiniz.

portal.broadcast.skype.com ya da broadcast.skype.com adreslerinden birine giderek office 365 iş ya da okul hesabınızla oturum açabilirsiniz. Oturum açmanızın ardından bu alandan yeni toplantı oluşturabilir ya da mevcut toplantılarınızın ayrıntılarını düzenleyebilirsiniz.

Anonim erişimi seçmeniz durumunda herkesin katılabileceği toplantılar, güvenli erişimi seçmeniz durumunda yalnızca davet edilmiş kullanıcılar katılabileceği toplantılar, tüm şirket’i seçmeniz durumunda ise kuruluşunuzda bulunan herkesin katılabileceği toplantılar düzenlemiş olursunuz. Bu sayede şirket içi ya da dışı herkese açık 10.000 kişilik online toplantılar oluşturmuş olursunuz.
Kaynak: Sevil Rodoplu

Not: Eğer sizde yeni toplantı kısa yolu çıkmıyor ise aşağıdaki makale yardımı ile bu özelliği açmanız gereklidir.

http://blogs.technet.com/b/uspartner_ts2team/archive/2015/12/11/how-to-enable-skype-for-business-broadcast-meetings.aspx

Not: Şu anda bu özellik *.EDU, veya *.GOV uzantılar için ( ticari olmayan ) aktif değildir.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Skype For Business Toplantı Yayını için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit