magnify
Home Haberler Sektör Otoriteleri Deneyimlerini Paylaşıyor! 2’nci 360 CNP CIO 2018 Zirvesi 20 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek.
formats

Sektör Otoriteleri Deneyimlerini Paylaşıyor! 2’nci 360 CNP CIO 2018 Zirvesi 20 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek.

Tarih 25 Mayıs 2018 yazar içinde Haberler

Küresel analistler, lider teknoloji sağlayıcıları ve Türkiye’nin en etkili CIO, IT ve BT liderlerinden Türkiye’nin hızla gelişen dijital dönüşüm ortamının geliştirilmesi bugünün trendlerini ve geleceğin teknolojilerini yakalamak için şimdiden yerinizi ayırtın.

Zirve kapsamında, Atasay Kuyumculuk, Kığılı, ING Bank, Jolly Tur, Mastercard, Migros, N11.com, Nova Medya, Okan Üniversitesi, Özdilek Holding, Şekerbank, Türkiye Sigortalar Birliği, Zürich Sigorta, Data Lab, Commencis gibi lider kuruluşların başarılı yöneticilerden yeni iş modelleriyle birlikte, titiz öngörülere nasıl eriştiklerini ve herkesten önce uygulamaya geçirecekleri başarı garantili hareket planlarını nasıl yarattıklarını öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak, ister maliyetlerini optimize etmek olsun, 20 farklı sektörden 120’ nin üzerinde şirket profesyonelleri ile stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmesine zemin sağlamaktadır

Kayıt ve bilgi için ozgevarna@360cnp.com +90 212 54 360 55 www.360cnp.com

Kayıt Olmak İçin

Ajanda,

·         Yeni Nesil Teknolojiler & Yeni Nesil İş Modelleri.

·         Yenilikçi CIO’lar Hibrid Ekiplere Yatırım Yapmaya Başladı.

·         Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Trendleri.

·         Perakende ve E- Ticaret de Siber Güvenlik | Sektörel Örnek Vakalar.

·         Dijital Transformasyon ile Finans Dünyasında Güvenlik Yeniden Şekillendiriyor.

·         KVK için kısa ve hızlı yol haritanız.

·         Blockchain tüm problemlerin çözümü mü?

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Sektör Otoriteleri Deneyimlerini Paylaşıyor! 2’nci 360 CNP CIO 2018 Zirvesi 20 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek. için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit