magnify
Home Hakkımda Mayasoft ile Yeni Bir Başlangıç!
formats

Mayasoft ile Yeni Bir Başlangıç!

Tarih 20 Nisan 2015 yazar içinde Hakkımda

2002 yılında başlayan iş hayatımda yeni bir dönüm noktasına geldim diyebilirim. 20 Nisan 2015 itibari ile 2001 yılında kurulan, bir dönem danışman olarak çalıştığım Mayasoft firmasına yönetici ortak olarak dâhil oldum. Bu sayede banka kariyerimden önce olduğu gibi yine sahalara geri dönüyorum. Gerçi bu dönemde beni sürekli olarak sahalarda görmüş olsanız bile artık aktif olarak danışmanlık ve eğitim veriyor olacağım.

Mayasoft bünyesinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak görev yapacağım. Bu yeni iş hayatımda, danışmanlık, eğitim ve proje yönetimi başta olmak üzere katma değerli işler üretmek için ben ve ekibim müşterilerimize hizmet sunacağız. Benzer şekilde Mayasoft olarak eğitim, danışmanlık, dış kaynak sağlama, donanım, lisans, bulut çözümleri ve bakım anlaşması başta olmak üzere müşterilerimize sahip olduğumuz uzman kadro ile en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Yeni şirketimde çok değerli dostlarım ve ekibimiz ile sizlerin projelerinize katma değer sunmak için biz hazırız, siz de hazırsanız bize ulaşmanız yeterli.

http://www.mayasoft.com.tr

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Mayasoft ile Yeni Bir Başlangıç! için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit