magnify
Home Haberler IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi 08-09 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir
formats

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi 08-09 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir

Tarih 23 Nisan 2018 yazar içinde Haberler

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi, 08-09 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. Konferans Programı etkinlik web sitesinde yayınlanmaya başlamıştır.

Bankacılık Teknolojileri, Dijital Bankacılık, Bankacılık Çözümleri, Bankacılık BT Çözümleri, Ödeme Sistemleri, Dijital Dönüşüm ve Finans Teknolojileri konularına odaklanan IFINTEC Konferansı alanında EMEA bölgesinin en büyük konferanslarından birisidir. IFINTEC 2018 Konferansı için sponsorluk kayıtları devam etmektedir.

900+ katılımcı, 15+ ülkeden katılım, 30+ konuşmacı, 30+ konuşma oturumu ile IFINTEC 2017 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINTEC 2018 Konferansı’na yoğun katılım beklenmektedir. IFINTEC kaçırılmaması gereken bir konferanstır.

IFINTEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir.

Sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilere tanıtma imkanı bulacaklardır.

IFINTEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz:  www.ifintec.com

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi 08-09 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit