magnify
Home Haberler Hosting Festivali Ankara – 13 Haziran 2015
formats

Hosting Festivali Ankara – 13 Haziran 2015

Tarih 01 Haziran 2015 yazar içinde Haberler

Türkiye’nin ilk ve tek Hosting Festivali Ankara Workshop ile devam ediyor.

Internet dünyasının en önemli yapı taşlarından olan hosting sektörünün önemi her geçen gün hem ülkemiz hem de dünyamız için artan bir ivme ile devam etmektedir.

Bu sektöre gönül vermiş Türk hosting şirketleri müşterilerine yoğun bir rekabet ortamında kesintisiz hizmet vermenin ağırlığını ve sorumluluğunu omuzlarında gururla taşımaktadırlar. Bu nedenle ülkemizin hosting sektörünün daha da geliştirilmesi için yola koyulan ve bu sektöre gönül vermiş temsilcilerinin değerli katkılarıyla ilki İstanbul, İzmir ve Antalya’da yapılan Hosting Festivali rotasını Başkent’e çeviriyor.

Türkiye hosting sektörünün uzman isimlerinden Selçuk Saraç’ın moderasyonunda gerçekleştirilecek etkinlik ile sektörün sorunları, çözüm ve güçlenme yolları ile birlikte, firmalar arası kurulacak yakın ilişkiler sektör standartlarının üst noktalara taşınması planlanmaktadır.

Konu hakkında açıklama yapan Selçuk Saraç “Sektöre güçbirliği getirmeye misyon edinmiş Hosting Festivali’nin ikincisinin gelecek sene yapılmasını planlıyorduk. Fakat ilk Hosting Festivalinden sonra gelen yoğun istek ve talepler bizleri Hosting Festivali’ni Workshop şeklinde şehir şehir dolaştırmaya yetecek kadar güç ve azim verdi. Bu yolculuğun ilk adımını İzmir’de gerçekleştirdikten sonra Ankara Workshop’uda yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hosting Festivali Ankara Workshop’da değerli katılımcılarımız ilkine göre daha fazla pratik çalışma şansı bulabilecek, teknik anlamda daha da doyurucu olacak” şeklinde açıklama yaptı.

 

Daha fazla bilgi için

 

http://www.hostingfestivali.com/ankara.html

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Hosting Festivali Ankara – 13 Haziran 2015 için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit