magnify
Home Kisisel Dün itibari ile hakanuzuner.com aylık tekil 30.000 ziyaretçi rakamını geçmiş bulunuyor :)
formats

Dün itibari ile hakanuzuner.com aylık tekil 30.000 ziyaretçi rakamını geçmiş bulunuyor :)

Tarih 11 Ocak 2011 yazar içinde Kisisel

Paylaşımlarımı öncelikli olarak cozumpark.com üzerinden yapmak ile beraber, ruh halime göre veya kurumsallık seviyesine göre bazı durumlarda da bu paylaşımlar için kişisel blog sayfamı tercih ediyorum. Nerede ise her gün en az bir kayıt girdiğim kişisel blog sayfam 5 yıldır yayın hayatında. Bu istikrarın meyvelerinide topladığımı düşünüyorum. Herkes için kendi web sitesi veya blog sayfası çok değerlidir ancak esas olan bu web sitesi üzerinen kimlere ulaştığınızdır. Amacım sürekli paylaşım yapmak olduğu için bu azimle çalışmalarıma devam ediyorum ve dün itibari ile kişisel bir teknoloji blog sayfası için ulaşılması çok zor bir değer olan aylık 30.000 tekil ziyaretçiye ulaştım ( not ; internet üzerinde teknoloji forumları, portal, community  veya hatta bazı alanlarda kendini lider ilan eden web sitelerinden bile fazla 🙂 ).

Bu sevinci silerle paylaşmaktan büyük gurur duyuyorum.

Not ; malum ağzı olan konuşuyor bu veri tamamen google analytics den alınmıştır , IIS loglarından değil ki IIS logları bu rakamın %20 fazlasını gösteriyor .

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Dün itibari ile hakanuzuner.com aylık tekil 30.000 ziyaretçi rakamını geçmiş bulunuyor :) için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit