magnify
Home Kisisel Cozumpark- sizlere daha iyi daha hızlı bir hizmet için…
formats

Cozumpark- sizlere daha iyi daha hızlı bir hizmet için…

Tarih 15 Şubat 2008 yazar içinde Kisisel

Ben ve ekibim artık hiçbir şekilde SistemX ile ortakbir platformda olmayacağız .

Ben ve ekibim artık tüm heyecanımz ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmak adına cozumpark.com adresinde olacağız .

Yani SistemX eski içerik yöneticisi olan ben ve ekibim artık cozumpark.com dan sizlere çok daha iyi hizmetler sunmaya hazırlanıyoruz.

cozumpark.com da buluşmak dileği ile .

Hakan UZUNER

CozumPark Yönetimi

Yorumlar ;

Kamil ONAT

Hoşgeldin Çözüm Park,
Eskiden olduğu gibi bugün, bugün olduğu gibi yarın da sizin yanınızda ve yakınınızda olacağız. Bizim için önemli olan portalın adı değil portalı portal hale getiren , çalışan emek harcayan güzide ekiptir. Biz çözümparkı meydana getiren sizlerle birlikte nereye isterseniz geliriz buluşuruz. Zor değil çok gerekliyle 10 bin kişi çözüm parka yeniden üye oluruz diğer portaldan sileriz bilgilerimizi :)
Mevlânâ’nın, “Dünle beraber gitti cancağızım, ne kadar söz varsa düne ait, şimdi yeni şeyler söylemek lazım…” sözüyle bugüne baktığımızı yeniden ifade etmiş olayım.
Saygılarımla..

Yorum ;

Mehmet Damar

Hakan hocam sizlerden çok şey ögrendik.
siz nerde iseniz bizde ordayız.

Yorum ;

Yaşar Yılmazer

selamlar Hakan hocam ;
Sitemiz portalımız nerede kaldı diye eylem yapmayı bile düşünüyorduk. Hoşgeldin Çözüm Park

Yorum :

Melih

Merhaba Hakan hocam öncelikle yeni siteniz için hayırlı olsun dilekleklerimi iletmek istiyorum, en kısa zamanada çözümparka üye olmak istiyorum

Yorum :

Mehmet Öztürk

SistemX kapandı diye çok üzülmüştüm. Ama bir sabah mail adresime baktığım zaman hakan hocamın mailini gördüm okuyunca çok sevindim. Bahsettiğiniz gibi isim önemli değil onu o hale gediren sizler önemlisiniz. Başımız sıkıştığı zaman siz hep yanımızdaydınız. Yeni siteniz hayırlı olsun.

Yorum :

Ulken ARDA

Geçmiş durumdan sadece siteyi kurup yöneten dostlar değil, üyelerde bir ders çıkarmalı düye düşünüyorum.Artık elimizi taşın altına daha fazla sokmalı ve daha fazla sahiplenmeliyiz.Diğer arkadaşlarında dediği gibi, ismin önemi yok, buyur eden varsa biz yine sizlerle beraberiz.En kısa zamanda “Açıldık..!” mailinizi almak dileğiyle.

Yorum ;

Ali Bozkaya

Hakan hocam öncelikle yeni siteniz hayırlı olsun. Ben gıyabında Hakan Uzunerin yazılarından çok faydalandım,eminim benim gibi yüzlerce insan yararlanmıştır.Bu eskiden SistemX olurdu şimdide çözümparkta.Arkadaşların dedikleri gibi çatı önemli değil, biz kimin ne fedakarlıklar yaptığının farkındayız.Ama üyeler olarak bizimde gerçekten daha organize olup daha sorumlu davranmamız gerekirdi.İyi çalışmalar diliyorum.

Yorum

Salim Köse

Merhaba Hakan hocam öncelikle sizi ve bilgilerinizi özledimizi iletmek istiyorum yeni sitemizin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum herşeye ragmen ögrenciniz olarak yanınızda olacagım

Yorum ;

Serkan Polat

Merhaba Hakan hocam Siteniz hayırlı olsun öncelikle daima sizin yanınızdayız hocam çok şey öğrendik ve de öğreniyoruz sayenizde hep beraber güzel çalışmalar yapıcağımıza inanıyorum. Herkese kolay gelsin…

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Cozumpark- sizlere daha iyi daha hızlı bir hizmet için… için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit