magnify
Home Kategorilenmemiş ÇözümPark Üyelerine Özel 1 Yıllık MultiSMART Bulut Hosting Paketi BEDAVA!
formats

ÇözümPark Üyelerine Özel 1 Yıllık MultiSMART Bulut Hosting Paketi BEDAVA!

ÇözümPark Bilişim Portalı ve Markum ile ortaklaşa yaptığımız çalışma ile 100 kişiye MultiSMART hosting paketi BEDAVA.

Kupon kodu ilk 100 kullanıcı için geçerli olu en geç 31 Aralık 2015 tarihine kadar kupon kodunun sisteme girilmesi gereklidir.

Kupon kodu ve nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir

www.markum.net web sitesine erişim sağlayarak Bulut Hosting kategorisi altında bulunan Premium Bulut Hosting linkine tıklıyoruz.

Açılacak olan sayfada MultiSMART Premium Standart Ürününün altında bulunan Hemen Satın Al butonuna tıklayarak 1 Yıl seçiyoruz.

Gelecek olan ekranda www. Yazan kutucuğa alan adımızı yazdıktan sonra promosyon kodu bölümüne promosyon kodumuzu girerek Uygula tıklıyoruz ve Satın Al butonu ile devam ediyoruz.

Bir sonraki aşamada bizden login olmamızı isteyecek eğer üyeliğimiz varsa üye girişi bölümünden üye girişi yapabilirsiniz veya Hızlı Üyelik sayfasından üyelik oluşturabilirsiniz. Ben giriş yaparak devam ediyorum.

Giriş yaptıktan sonra tekrar beni sepete yönlendiriyor sayfa sepetteki son durumuda kontrol ediyorum kupon kodum aktif ve indirimim geçerli ise satın al tıklayarak bir sonraki sayfaya geçiyorum.

Fatura bilgilerinizi giriyorsunuz , ürün hediye bir ürün olduğundan dolayı faturamı elden teslim almak istiyorum diyorum ve Devam ediyorum.

Son olarak siparişi tamamla tıklayıp işlemi bitiriyorum. Markum tarafından siparişe gelecek olan onaydan sonra işlem tamamlanıyor. Dilerseniz bu süreci hızlandırmak için 0216 651 84 80 numaralı telefondan Müşteri temsilcisi ile görüşerek onaylatabilirsiniz.

Hizmetimiz onaylandıktan sonra ;

DOMAIN EKLEME linkine tıklayıp nasıl domain ekleyeceğinizi görebilirsiniz.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
ÇözümPark Üyelerine Özel 1 Yıllık MultiSMART Bulut Hosting Paketi BEDAVA! için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit