ÇözümPark Teknoloji Sohbetleri Teknoloji Uzmanlarını Bir Araya Getirdi

ÇözümPark Bilişim Portalı tarafından 15 Eylül Cumartesi günü Point Barbaros otelde düzenlenen “Teknoloji Sohbetleri – Eylül 2018” etkinliğinde sektörün önde gelen en iyi uzmanları katılımcılara benzersiz bir sunum deneyimi yaşattı. “DELLEMC – Arena” ve “FixCloud” sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikle sunumları sırası ile Ümit Seyhan, Fatih Karaalioğlu, Bilgehan Poyraz, Furkan Şenkaya, Gökhan Tatar, Yılmaz Barçın, Murat Açıncı, Serkan Uzuner, Gökhan Yüceler ve Hakan Uzuner gerçekleştirdi. En güncel teknolojiler hakkında sunum ve uygulamalı eğitimler ile bilgi paylaşımlarının yapıldığı etkinliğe yoğun bir ilgi vardı.

 

Etkinliğin amacı kurumsal şirketlerdeki IT çalışanlarının öncelikle en yeni nesil teknoloji ve saldırılardan haberdar olmasını sağlamak olduğu gibi aynı zamanda mevcut sistemleri için konsolidasyon ile nasıl daha verimli IT bütçesi kullanabileceklerini paylaşmaktı. Her biri birbirinden değerli 10 uzmanın tüm gün boyunca katılımcıların sorularını yanıtladığı ve her sunumda etkileşimli anlatımlar sayesinde katılımcılar son derece verimli bir gün geçirmiştir.

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak düzenli olarak sürdürülecek olan “Teknoloji Sohbetleri” etkinliği için ilerleyen günlerde ekim, kasım ve aralık ayları için programlar yayınlanacaktır.