magnify
Home ÇözümPark ÇözümPark Haziran 2018 Nominasyon Sonuçları Açıklandı
formats

ÇözümPark Haziran 2018 Nominasyon Sonuçları Açıklandı

Her 6 ayda bir düzenli olarak yaptığımız mevcut ekip performans değerlendirmesi ve yeni dönemde katılacak olan arkadaşların kabulü için gerçekleştirilen nominasyon döneminin birini daha geride bıraktık. Çok titiz bir çalışmanın sonucunda mevcut kadromuzdaki arkadaşların performans değerlendirmeleri sonucunda ekip içerisindeki görev değişikliklerini yaptık. Ancak bu dönem katılım nominasyonunda değişiklik yaptığımız için yeni üye kabulü gerçekleştirmedik. Bunun temel nedeni ise ÇözümPark topluluğunun en önemli misyonu derin bilgi ve birikimi olan ve bunu sektörün faydası için kullanan sektör uzmanlarından oluşan bir ekipten oluşmasıdır. Yani temeli sadece network oluşturmak olmadığı için yeni arkadaşların aramıza katılması için geçen dönem yaptığımız gibi talip olma değil öncelikle bunu gösterme ve gerçekten hali hazırda kendi blog sayfasında, çalıştığı şirkette veya farklı platformalar da bunu yapan yani bir nevi bu işe gönül vermiş uzman arkadaşlar ile yola devam etmeye kadar verdik.

Eğer sizde böyle bir uzman olduğunuzu düşünüyorsanız ekip üyeliği için nominasyon beklemenize gerek yok, her an bende büyük misyonda bir görev almak ve yardımcı olmak diyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Bu nedenle bundan sonraki nominasyonlar için yeni kabul değil mevcut ekip performans değerlendirmesi yapılacak olup ekip üyeliği için başvuruları yukarıdaki kriterlere göre yapacağımız için hali hazırda bu tarz sektör gönüllülerine her zaman kapımız açıktır.

Bu görev değişikliklerinin öncelikle ÇözümPark Bilişim Portalına, daha sonra ise dolaylı olarak bilişim sektörüne maksimum faydayı sağlamasını diliyorum.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
ÇözümPark Haziran 2018 Nominasyon Sonuçları Açıklandı için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit