magnify
Home ÇözümPark ÇözümPark Bilişim Portalı Yine Bir İlke İmza Attı
formats

ÇözümPark Bilişim Portalı Yine Bir İlke İmza Attı

ÇözümPark Bilişim Portalı, 19 kasım günü Microsoft Türkiye Ofisinde 332 katılımcı ile workshop düzenledi. Bizleri mutlu eden rekor seviyedeki katılımdan öte inanılmaz samimi bir havada geçen ve gülen 332 yüz görmek oldu. Paralel oturumlar ile 4 oturum yapmış ve aralarsa sorulara yanıt verdikten sonra artık inanılmaz bir baş ağrısı ile evime dönerken, bu günün vermiş olduğu mutluluk içimde saklıydı 🙂

Emeği geçen değerli arkadaşlarım, Mesut Aladağ, Serhat Akıncı, Serkan Uzuner, Fatih Karaalioğlu, Rafet Ayata, Mustafa Kılıç, Uğur Burma, Uğur Demir, Murat Can ve Erdem Çilingiroğluna teşekkür ederim.

En üyük teşekkür ise mutluluğunu aşağıdaki gibi bizlerle paylaşan siz değerli katılıcılarımıza

Cemil Sancak der ki;

Gelemeyen arkadaşlara neler kaçırdıklarını da ben anlatayım bari 🙂 ;

sabah vardığımızda açık büfe simit, beyaz peynir, kaşar peynir, domates söğüş ve salatalık, sınırsız çay, kahve ve su.. Güzel bir kahvaltıyla başlayan gün, yine aynı güzellikte devam edeceğinin sinyallerini ilk dakikalardan verdi.

Hızlı bir giriş ile paralel sessionlar başlatıldı. Çok sıcak bir ortamda ( klimaları açmak zorunda kaldılar ) MVP ve MCT’ler yönetimindeki Workshop haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz tatil gününün ancak bu kadar tatlı bir yorgunlukla dolu dolu yaşanabileceğini ispatladı. İkiye bölünebilsem aynı anlatımları ikişer defa dinleyebilmek için diğer odaları da ziyaret ederdim.

Öğle yemeği gayet hoş, lezzetli ve sıcaktı. İnsanları sadece reklam olsun diye bir araya toplayıp kişisel egolarını tatmin eden organizatörlere nispet yaparcasına misafirlerine ne kadar fazla değer verdiklerini ispatladı ev sahipleri. Ayrıca tüm aralarda da arkası kesilmeyen sıcak çay ve kahveye de güler yüzleriyle eşlik etti tüm ÇözümPark ekibi.

Öğleden sonra yemeğin de etkisiyle bir ara gözlerim kapanır gibi olacaktı ki Hakan hocanın sağdan soldan gelen seri bilgi topları beni tatlı uyku halimden gerçek dünyaya çekti. Çok uzattım kusura bakmayın ama son olarak da günü ölümsüzleştiren güzel bir fotograf ile ayrılık vakti gelmiş oldu.

 

Emeği geçen tüm arkadaşlara, sponsorlara, özellikle “Onlar Bizim Ekibimizden” diye anılan misafirlere teşekkürler.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
ÇözümPark Bilişim Portalı Yine Bir İlke İmza Attı için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit