magnify
Home Articles posted by Uğur DAŞDEMİR
formats

6.RLC Günleri Etkinlik Programı

Tarih 21 Şubat 2010 yazar içinde Haber

Emre Kabaşabanoğlu


21 February at 21:47

Reply
6.RLC Günleri Etkinlik Programı

22 Şubat Pazartesi

10.00-11.00
Açılış

11.00-12.00 UNIDO ICHET – Dr. Süha YAZICI AR-GE Müdürü
Konu:
Elektrokimyasal Enerji Dönüşüm Teknolojileri
12.15-13.15 PHOENIX
CONTACT – Faruk AÇMALI İstanbul Avrupa Bölge Sorumlusu
Konu:
Endüstriyel Kablosuz İletişim
14.00-15.00 SIEMENS – Serkan YILDIRIM
Siemens AG Türkiye Genel Temsilcisi
Konu: Makine Otomasyonunda Yeni
Trendler
15.00-16.00 ENKA – Dündar GEYRAN İş Geliştirme Uzmanı
Konu
: İnşaat Sektöründe Elektrik Mühendislerinin Kariyer İmkanları
16.10-17.30
ENERJİ PANELİ :
ETMD(Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği) Genel
Sekreteri Tahsin Yüksel ARMAĞAN
EPDK(Enerji Piyasası Düzenleme
Kurumu) –
Türkiye Kojenerasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özkan
AĞIŞ
Prof.Dr.Adnan KAYPMAZ ETMD – Yönetim Kurulu Üyesi- İTÜ Elektrik
Elektronik Fak.Dekan Yard.

23 Şubat Salı

11.00-12.00
FESTO – Fikret Kemal AKYÜZ FESTO A.Ş Teknik Müdürü
Konu : Mekatronik
ve Endüstriyel Otomasyon Alanında Mühendislik
12.15-13.15 ANEL GRUP –
Mehmet GÜVEY Aneles Genel Müdürü
Konu : Aneles Elektroniğe Hayat
Veriyor
14.00-15.00 SCHNEIDER ELECTRIC – B.Deniz AKKAYA Endüstri
Genel Müdür Yardımcısı
Konu :
15.00-16.00 ARÇELİK Soner ŞENSOY
Konu
: Tüketici Elektroniği Sektöründe Güç Elektroniği Uygulamaları
16.10-17.30
TESİD (Türk Elektronik Sanayicileri ve İşadamları Derneği) Yönetim
Kurulu :
C. Müjdat ALTAY – TESİD Yönetim Kurulu Başkanı – Nortel
Netaş Genel Müdürü
E. Armağan ŞAKAR – TESİD Yönetim Kururlu
Başkanvekili – İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi
Enver İBEK TESİD
Genel Sekreteri
Prof.Dr.Sıddık YARMAN TESİD YK Üyesi – İstanbul
Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölüm Başkanı

24 Şubat
Çarşamba

10.00-11.00-SCHNEIDER ELECTRIC
Konu: Schneider
Electric’te Kariyer İmkanları
11.00-12.00 VİKO – Oktay NAK Elektronik
AR-GE Müdürü
Konu: Proje Yönetimi ve Kapasitif Algılama Teknikleri
12.15-13.15
MERCEDES BENZ
Konu:
14.00-15.00 AMPER ELEKTRİK A.Ş – Serkan
YILMAZ
Konu: Yıldırımdan Koruma,Topraklama ve İç Yıldırımlık
Sistemleri
15.00-16.00 SOSYAL SÖYLEŞİ
Engin GÜNAYDIN
Yiğit
ÖZGÜR
16.00-17.30 ENOSAD (Endüstri Otomasyon Sanayicileri Derneği)
Yönetim Kurulu
Konu: Türkiye’de Teknoloji ve Otomasyon’un Geleceği

Hakan
ALTINAY – ENOSAD Yönetim Kurulu Başkanı- KALE ALTINAY A.Ş Genel Müdürü
Sedat
Sami ÖMEROĞLU – ENOSAD YK Başkan Yardımcısı-3ETAM A.Ş Kurucusu ve Genel
Müdürü
Valentin DENİSENKO – ENOSAD Yönetim Kurulu Sekreteri-Emikon
Elektronik Genel Müdürü
Hüseyin Halıcı – ENOSAD Yönetim Kurulu Üyesi –
Halıcı Elektronik ve Telekominikasyon Genel Müdürü
H.Cengiz CELEP –
ENOSAD Yönetim Kurulu Üyesi-Entek Şirketler Grubu Genel Müdürü

18.00
Kapanış Kokteyli(Davetiyelidir)

NOT: Sertifika alabilmek
için en az 9 oturuma girmek gerekmektedir.Açılış 2 oturum sayılacaktır.

Emre
KABAŞABANOĞLU l YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü l 6. RLC Günleri
Koordinatörü
GSM: +90 536 344 86 59 l E-posta:
emre.kabasabanoglu@ieee.org

Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş
Yerleşkesi C Blok 3.Kat YTÜ IEEE Ofisi 34349 Beşiktaş/İstanbul

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
6.RLC Günleri Etkinlik Programı için yorumlar kapalı  comments 
formats

IX. Yıldız Teknik Bilişim Günleri‏

Tarih 24 Aralık 2009 yazar içinde Haber

29 Aralık Salı
?ui=2&view=att&th=125b7d596909e9f2&attid=0.1&disp=attd&realattid=ii_125b7d596909e9f2&zw

10.00 – 11.00 ==> Sharp – Loewe – Enkay Grup
                            Konuşmacı = Levent Bilgili
                            Crt – Plazma – Lcd – Led – ?
                            Led Tv Çalışma Prensibi



11.00 – 12.00 ==> Kaspersky Oturumu
                             Konuşmacı = Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Gökçe


12.00 – 13.00 ==> Ara


13.00 – 15.00 ==> Hürriyet – Chip – Level Oturumu / Sunum / Soru Cevap
                            Konuşmacılar = Level Yayın Yönetmeni Fırat Akyıldız
                                                   Level Editörleri Cenk & Erdem
                                                   Chip Test Merkezi Editörü Şahin Ekşioğlu
                                                   Hürriyet TigTag Teknoloji Mimarı Fırat Özdemir
                          
                          * 10 adet PES 2010 Çekilişi


15.00 – 17.00 ==> Vodera Türkiye
                           Konuşmacı = Ömer Ekinci ( 2009 Yılı Genç Girişimi Ödülü Sahibi )
                           Bluetooth İle Define Avı – Bilişimde Girişimcilik


?ui=2&view=att&th=125b7d596909e9f2&attid=0.1&disp=attd&realattid=ii_125b7d596909e9f2&zw
30 Aralık Çarşamba
?ui=2&view=att&th=125b7d596909e9f2&attid=0.1&disp=attd&realattid=ii_125b7d596909e9f2&zw

10.00 – 11.00 ==> Intel
                           Konuşmacı = Cemal Kayacan Intel Türkiye Teknik Müdürü
                           Core i7 Teknolojisi ve Turbo Boost ve Hyperthreading
                           6 Çekirdekli Desktop Şovu ( Türkiye’de İlk Defa )



11.00 – 12.00 ==> Fujitsu
                           Konuşmacı = Çiğdem Atalay Pazarlama ve İletişim Müdürü
                           Çeşitli
                         
                           * Fujitsu Netbook Çekilişi


12.00 – 13.00 ==> Ara


13.00 – 15.00 ==> Turkcell / Microsoft
                            Gençsen Geleceksin

                          *3g Modem ve Dreamspark Keyleri


15.00 – 16.00 ==> Digiturk
                           Konuşmacı = Banu Çelikkaya Digiturk Pazarlama Direktörü
                           Digiturk Altyapısı ve Digiturk Teknolojisi Çalışma Prensibi


16.00 – 17.00 ==> Sibnet / Jobula
                            Bilişimde Kariyer

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
IX. Yıldız Teknik Bilişim Günleri‏ için yorumlar kapalı  comments 
© Hakan Uzuner
credit